Jaunu 2018 AA201 rūpniecības super līmi Ātri žāvēšanas 201 līme Aron Alfa līme 201 super līmi 20g
€4.19 €3.77
Pieejamība: Pieejams

Daudz. *
Pievienot grozam
btn-share

jaunu 2018 AA201 rūpniecības super līmi Ātri žāvēšanas 201 līme Aron Alfa līme 201 super līmi 20g AA super līmi apraksts Japāna Aron Alfa AA super līmi, instant ātri žāvēšanas spēcīgu līmi AA super līmi var nodrošināt momentānu un pastāvīgu līmi spēkā lielākā daļa no materiāla saskares virsmu, un līmi galvenais komponents ir "ciano-akrilāta ciāna-akrila" monomēra {monomēru} šķidruma.Kārtiņu AA paredzēto molekulāro līmju, ir piemērots stiprinājuma virsmas, un bāzes monomēru sastāvdaļa nekavējoties uzsūc mitrumu (plašsaziņas līdzekļu) tuvumā gaisu, lai veidotu spēcīgu polimēra par lipīgu slāni.Funkcijas: 1. Instant galvojumu , kas var bond materiālu pozitīvu sekundes, piemēram, masu izmantot, tas ir visefektīvākais un ekonomisko līmi līmi. 2, spēcīga saķere , tās unikālās īpašības ir piemērotas, lai sasaistītu nelielu teritoriju, piemērota lietošanai uz dažādiem materiāliem 3, ar dažādu viskozitāti (viskozitāte) : zemas viskozitātes, ātri difūzijas virsmas. (Piemēram, dabas iekļūšanu ūdens mikroskopiski veidojumi) Viskozs koncentrāciju var mazināt zaudējumus, līmes.Augsta viskozitāte koncentrācija ir piemērots virsmām ar lielu porainību un nelielas plaisas. 4, ar dažādiem izlīdzināšanas īpašības : ar universālu, vidēja viskozitāte, augsta spēka veidam, utt.; par inertu virsmas, līmēšana porainu skābu ķermeņa, lielisks vibrācijas un siltuma pretestību; šis produkts ietver uzlabotas, zems smarža, Bez balināšanas efekts ir labs. 5, tipisks pielietojums : Šis produkts ir piemērots elektronika, elektrotehnika, rotaļlietas, apgaismojums, pelējuma, metāla, plastmasas, gumijas, rokdarbi, dāvanas, ādas, koka un citiem rūpnieciskās līmes. 6、Paketes specifikācija: Neto svars: 20g

  • Modeļa Numurs: AA201
  • Veids: Sealers
  • DIY Piederumi: Kokapstrāde

Tagi: bio disku, koraļļu līmes, 2 in 1 smd pārstrādāt stacijas, logo alfa nozares, līmi apavu remonts, rushguard, loctit, līme jauda, nuest, ca līmi akseleratora alternatīvas.

Elaicario3d
2020-11-27
1/5
The product is a fake. The photo of the product states "Aron Alpha" "Tokyo Japan" The product received is "Alon Aroha" "Tokyo China". Nothing to do with Aron Alpha. See photo.
Uzrakstīt recenziju