VLC MEDIA PLAYER JAUNĀKO 2020. GADAM - ATBALSTĪT JEBKURU VIDEO VAI AUDIO FAILU VIEGLI DATORA PROGRAMMATŪRU, DATORU, KLĒPJDATORU MOBILO VISS VIENĀ
€10.34
Pieejamība: Pieejams

Daudz. *
Pievienot grozam
btn-share

BEST MEDIA PLAYER STRATĒĢIJAS "EIROPA 2020" - ATBALSTĪT JEBKURU VIDEO VAI AUDIO FAILU

Elastība

VLC Media Player atskaņo gandrīz jebkuru video vai mūzikas failu formāts, ko var atrast.Uzsākot šī bija revolūcija, salīdzinot ar noklusēto media atskaņotāji lielākā daļa cilvēku bija, izmantojot šo bieži avarēja vai parādīt "kodekus trūkst" kļūdu ziņojumi, mēģinot atskaņot multivides failus.VLC Media Player var atskaņot MPEG, AVI, FLV, QuickTime, WMV, MP4 un slodzes citiem video un audio multivides failu formātus.Ne tikai var, VLC Media Player, rokturi slodzes dažādos formātos, VLC Media Player var arī apskates daļēji vai nepilnīgi, audio un video multivides failus, lai jūs varat apskatīt ielāde pirms tās apdare.

Viegli Izmantot

VLC Media Player ir, UI, ir noteikti gadījumā, ja funkciju par skaistumu.Pamata izskatās tomēr padarīt media player ir ļoti viegli izmantot.Vienkārši velciet un nometiet failus, lai atskaņotu vai atvērt tos lietot failus un mapes un pēc tam izmantot klasisko mediju navigācijas pogas atskaņot, pauzēt, apturēt, pāriet uz iepriekšējo ierakstu, rediģēt atskaņošanas ātrumu, mainīt, skaļums, spilgtums, utt.Milzīgs dažādu ādas un pielāgošanas iespējas ir standarta izskatu nevajadzētu būt pietiekami, lai novērstu jūs no izvēloties, VLC, kā jūsu noklusējuma media player.

Papildu Iespējas

Neļaujiet VLC Media Player ir vienkāršs interfeiss muļķis tu, ietvaros atskaņošana, audio, video, rīki un cilnes skats ir ļoti dažādas atskaņotāja iespējas.Jūs varat spēlēt ar sinhronizācijas uzstādījumus, ieskaitot grafiskais ekvalaizers ar vairākiem presets, pārklājumu, specefekti, AtmoLight video ietekme, audio spatialized un pielāgojamas klāstu saspiešanas iestatījumiem.Jūs pat varat pievienot subtitriem videoklipus, pievienojot SRT failu, video mapi

Kad jūs iegādāties šo mēs nosūtīsim jums lejupielādējams saiti CHATBOX 24 stundu laikā

Par precizējumus, sazinieties ar mani, pirms jūs atstāt atsauksmes

  • Operatīvā ATMIŅA Tips: 128 MB
  • Max Procesori: 66 MHz
  • Par Operētājsistēmām:
  • Izcelsme: MUMS(Izcelsmes valsts)
  • HDD Kapacitāti: 100 MB
  • Modeļa Numurs: VLC 465465
  • Zīmols: vlc

Tagi: datora programmatūra, avast, softwar, vpn, vīrieši datoru, intel mini pc, spēle klēpjdators, hbo pl, avast atslēga, konta dazn.

Liquid Child67
2021-01-17
1/5
I have the product still not receive. I figured if I the empag confirm can I be sure to grab. But unfortunately it is not the case. The product shipped by post or by mail.
Omar 1197
2021-01-27
5/5
Avast et VLC fonctionnent à merveille ! Les codes sont fonctionnels et le service impeccable ! Merci au vendeur; je recommande à 200% !
Uzrakstīt recenziju