HC05 HC-05 Master-Slave 6pin 6 pin Anti-Reverse Integrēta Bluetooth Sērijas Pass-Through Modulis Bezvadu Sērijas
€3.75 €2.29
Pieejamība: Pieejams

Daudz. *
Pievienot grozam
btn-share

HC05 HC-05 Master-Slave 6pin 6 pin JY-MCU Anti-Reverse Integrēta Bluetooth Sērijas Pass-Through Modulis Bezvadu Sērijas

Moduļa parametri:

1.1 Maz veselais saprāts (ļoti svarīgi):

TXD: sūtītājam ir parasti attēlots kā sava sūtītāja.Normālu komunikāciju, jābūt izveidotam savienojumam ar RXD citas ierīces.

RXD: saņēmēja beigām parasti tiek pārstāvētas tās pašas, kas saņem beigām, un normālu komunikāciju, jābūt izveidotam savienojumam ar TXD citas ierīces.

Normālā komunikāciju, TXD savu vienmēr ir pieslēgts RXD no ierīces!

Self-saņem: RXD ir savienots ar TXD citu ierīču normālas komunikācijas.Tāpēc, ja jūs vēlaties saņemt datiem, kas nosūtīti ar sevi, kā norāda nosaukums, tas ir, jūs saņemat datus, kas nosūtīti ar sevi, tas ir, savu TXD ir tieši saistīts ar RXD, ko izmanto, lai pārbaudītu savu pārraidi un saņemšanu.Vai tas ir normāli vai nē, ir ātrākais un vienkāršākais testa metodi.Kad rodas problēma, tests ir pirmais, ko veic, lai noteiktu, vai produkts ir kļūdains.Pazīstams arī kā atgriezeniskās cilpas testēšana.

1.2 Līmenis Loģika:

TTL līmenis: Parasti dati liecina, bināro.Norādītā +5V ir līdzvērtīgs loģika "1". 0V ir līdzvērtīgs loģika "0".To sauc TTL signālu sistēma, un tā ir pozitīva loģika.

RS232 līmenī: -12V uz -3 V, ekvivalents loģika "0", +3 V uz +12V loģikas līmenī, kas līdzvērtīgs loģika "1", ir negatīvs loģika

1.3 Produkta Iespējas:

1. Kodola modulis izmanto HC-05 vergu modulis.Svina-out interfeiss ietver VCC, GND, TXD, RXD, IEVADIET pin, Bluetooth savienojuma statusa pin (VALSTS), kas nav saistīti jauda ir maza, un produkcija ir augsta, pēc pieslēgšanas.

2, led norāda Bluetooth savienojuma statusa, mirgojošs norāda, nē Bluetooth savienojumu, lēni mirgo nozīmē, ievadot TAJĀ režīmā, divreiz mirgojošs norāda, ka Bluetooth ir savienota un osta ir atvērta

3, apakšējā plāksne ir noteikts ar anti-reverse diode, ar 3,3 V LDO, ieejas spriegums ir 3.6~6V, strāva ir par 30mA, ja nav pāra, par 10mA pēc savienošanas pārī ieejas spriegums ir aizliegts pārsniegt 7V!

4, interfeisa līmenī 3.3 V, var būt tieši saistīti ar dažādu microcontrollers (51, AVR, PIC, ROKU, MSP430, u.c.), 5V mikrokontrolleru var arī būt tieši savienotas, bez MAX232 nevar iet, izmantojot MAX232!

5, faktiskais attālums atklātā kosmosā, ir 10 metri (jaudas līmenis ir 2. KLASE), vairāk nekā 10 metrus, ir arī iespējams, bet savienojuma kvalitāti šis attālums netiek garantēta.

6. Pēc savienošanas pārī, izmantojot full-duplex seriālā porta, jums nav nepieciešams zināt kādu Bluetooth protokolu, atbalsta 8-bitu datu bitu, 1-bitu stop bitu un var uzstādīt paritātes saziņas formātā.Tas ir arī visbiežāk komunikācijas formātu, un atbalsta ne citu formātu.

7, jūs varat ievadīt komandu režīmā, velkot 34 kājām, lai iestatītu parametrus un vaicājuma informācija

8, maza izmēra (3.57 cm * 1.52 cm), rūpnīcas plāksteris ražošanu, lai nodrošinātu kvalitatīvu ielāpu.Un iestatīt caurspīdīgu heat-shrinkable caurules, nepievelk putekļus, un skaisti, un ir daži anti-static spēju.

9, var pārslēgt uz uzņēmēja vai slave režīmā ar komandu, ko var savienot ar norādīto ierīci, izmantojot komandu

10, atbalsta standarta datu pārraides ātrumu no 4800bps, lai 1382400bps

1.4 Produktu lietošana:

Pēc savienošanas pārī, to tikai vajag, lai var izmantot kā seriālais ports ar fiksētu datu pārraides ātrumu.Tāpēc, kamēr seriālā porta ierīci ar "noteiktu datu pārraides ātrumu, 8-bitu datu biti, nav paritāte" komunikācijas formātu var tieši aizstāt oriģinālo vadu seriālo portu.Nav nepieciešams modificēt programmu.Piemēram, datu iegūšana, smart automašīnām, sērijas printeriem, āra dot matrix ekrāna kontroli.

Pārī ar datoru: piemērots saziņu starp datoru un ierīci, izmantojot Bluetooth serial portu, izmantojiet metodi, kas ir tāds pats kā seriālā porta

Savienošana pārī ar mobilo tālruni: piemērots komunikāciju starp mobilo tālruni un ierīci, izmantojot Bluetooth serial port, izmantojot to pašu metodi kā seriālā porta

Savienošanas pārī ar Bluetooth host: piemērots divām ierīcēm, lai sazinātos tieši ar Bluetooth serial portu, piemēram, starp MCU un MCU, starp vadu seriālā porta un MCU, utt.Piezīme: šī pozīcija nav darbojas ar iOS.

Paketē iekļauts:

1* HC-05 6 Pin Bluetooth Bezvadu RF Raiduztvērēja Moduļa Sērijas BT Modulis Arduino

  • Darbības Temperatūra: -40 LĪDZ +85
  • Barošanas Spriegums: DC 3.3 V-6V
  • Iepakojums: SMD
  • Izkliedes Jauda: /
  • Zīmola Nosaukums: AOKIN
  • stāvoklis: Jauns
  • Veids: Sprieguma Regulators
  • Modeļa Numurs: HC 05
  • Pieteikums: Dators

Tagi: sieviešu galvenes smd, hc05, hc06, 78l06, ble bluetooth, bluetooth hc 05, flīžu, vienādu kārdinājums, jtag smd, tranzistoru slēgums.

Uzrakstīt recenziju