Kenda Caurules 26" Kalnu Ceļu, Velosipēdu Iekšējā Caurule Schrader Presta Vārstu 32/36/48/60 MM butilkaučuka Velosipēdu Riepas Riepu
€27.76 €14.71
Pieejamība: Pieejams

Daudz. *
Pievienot grozam
btn-share

26" Velosipēds Iekšējā caurule

Ar Kenda

*Cena par 2 Vienības

*TO, KĀ IZVĒLĒTIES IEKŠĒJĀ CAURULE

【1. Solis: Caurules Izmērs] Aicina

---Pirmkārt un galvenokārt, jūs vēlaties, lai pārliecinātos, ka caurule atbilst jūsu riepu.Lai noteiktu izmēru jums ir nepieciešams, lai pārbaudītu, sānu sienas marķējumiem uz jūsu riepu, kur jūs redzēsiet divi skaitļi, kas atdalīti ar "X".Pirmais skaitlis apzīmē riepas diametrs.Otrais skaitlis norāda riepas platumu.Izvēlieties caurule, kas ir tieši tāds pats diametrs kā jūsu riepas.Jūsu riepas platums vajadzētu nonākt klāstu, platumu, kas norādīts uz tūbiņas iepakojumā.

【2. Solis: Vārstu Tipa] Aicina

*Standarta (ko sauc arī par Schrader) vārsti ir izplatītākais vārstu tipa velosipēdiem.Tas ir īss, spēcīgs, vārsts tiek izmantots arī uz auto riepas un citus inflatables. *Presta vārsti parasti atrast sniegumu ceļu un kalnu velosipēdi.Tie ir iebūvēts vārsts, slēdzenes, kas jums vērpjot, lai atvērtu pirms palielinātas. *Viegls veids, kā atcerēties, ir: "S", kas ir Standarta (Schrader, Īsa, Drukna) un " P " ir Presta (Veiktspēja, Prēmiju). *Visas piepūšamās caurules ir pakļauti deflācija, no nepareizas montāžas, un dažus apdraudējumus.

  • Materiāls: PE
  • Zīmola Nosaukums: kenda
  • Vārstu Veidu: Presta Vārsts (FV), Schrader Ventili (AV)
  • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)
  • Velosipēdu Riteņu Izmērs: 26 Collu velosipēdi
  • Caurules platums: 1.5-1.75, 1.9-2.125

Tagi: foss caurule, valv, bezkameru, auto riepas, kenda riepa, gāzes schrader ventili, 650B, riepu valv, velosipēds brompton, maxxis schwalbe.

Gugagiordano
2021-02-06
3/5
2 months on standby
Uzrakstīt recenziju